Tēja ar stāstu

Ko Tu darītu, ja Tev nozagtu divus velosipēdus? Kā Tu ar to mēģinātu sadzīvot? Ko Tu darītu, lai atrisinātu šo sasāpējušo problēmu?

_DSC0331-1

Mūsu komanda dodas ceļā uz Rustaveli metro staciju, Tbilisi

Es nezinu kā Tu, bet mēs izmēģinātu veiksmi tējas tirgošanas biznesā Tbilisi, Gruzijā. Kas īsti ir jādara un ar ko jārēķinās, lai uzsāktu veiksmīgu tējas tirgošanas biznesu Tbilisi centrā? Mēs piedāvājam īsu pamācību tiem, kas ir sapņojuši uzsākt savu tiešās tirdzniecības biznesu Tbilisi.

_DSC0336-1

Optimus degvielas deglis – biznesa dzinējspēks

Vispirms Tev vajadzētu rast veidu, kā iepazīstināt vietējo sabiedrību ar Tavu biznesa ieceri un Tavu stāstu – mēs nolēmām uz atrastām kartona plāksnēm uzrakstīt īsu informāciju par mūsu ceļojumu un Krimas negadījumu. Kad šis darbiņš ir paveikts, nākamais solis ir piemeklēt piemērotu vietu, kurā būtu iespējams uzsākt biznesu – mēs izvēlējāmies vietu netālu no Rustaveli metro stacijas. Treškārt, ir nepieciešams sagādāt nepieciešamo ekipējumu – pārnēsājamu plītiņu, katliņu, tēju un/vai kafiju, ūdeni un nedaudz drosmes. Tiklīdz viss iepriekš minētais ir sagādāts, viss ko atliek darīt, ir izbaudīt šovu.

_DSC0357-1

Parasta darba dienā

_DSC0407

Kopbilde pēc grūtas, piedzīvojumiem bagātas darba dienas

P.S. Šis ir tikai neliels ieskats mūsu biznesa projektā. Daudz vispusīgāks apskats videoformātā ir gaidāms tuvākajā laikā.

4 komentāri par “Tēja ar stāstu

  1. Pingback: Latvijas blogāres apskats #33 (12.01.-18.01.). | baltais runcis

Leave a Reply